Lakovny a příslušenství

YouTube


GALATEK a.s.

 

Na Pláckách 647, P. O. BOX 35
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika

Tel.: +420 569 714 201, +420 569 714 210
E-mail: lakovny@galatek.cz

Virtuální prohlídka

 

Kontakty

 
Josef Kocián Bc. Jana Trpišovská Ing. Jan Vrbka

Ředitel
Tel.: +420 569 714 230
Mob.: +420 602 393 920
E-mail: jkocian@galatek.cz

Sekretariát a personalistika
Tel.: +420 569 714 201
Mob.: +420 724 315 673
E-mail: jtrpisovska@galatek.cz

Ekonomický ředitel
Tel.: +420 569 714 227
Mob.: +420 606 628 144
E-mail: jvrbka@galatek.cz

     
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ    
Ing. Jan Drápela, MBA Lubomír Janda Ing. Olga Herko
Obchodní ředitel
Tel.: +420 569 714 254
Mob.: +420 602 171 566
E-mail: jdrapela@galatek.cz
Ruský trh SNS
Tel.: +420  569 714 233
Mob.: +420 602 341 907, +7 916 188 0883
E-mail: ljanda@galatek.cz
Zahraniční obchod
Tel.: +420 569 714 232
Mob.: +420 608 827 318
E-mail: oherko@galatek.cz
Ing. Jana Krandová Milan Janák, DiS.  
Obchod, marketing
Tel.: +420 569 714 210
Mob.: +420 602 284 137
Email: jkrandova@galatek.cz,obchod@galatek.cz
Vedoucí nabídkového oddělení
Tel.: +420 569 714 255
Mob.: +420 723 376 954
E-mail: mjanak@galatek.cz
 
Jan Pešek  Petr Sedláček  

Strategický nákup, péče o zákazníky
Tel.: +420 569 714 265
Mob.: +420 602 682 860
E-mail: jpesek@galatek.cz, servis@galatek.cz

Náhradní a spotřební díly
Tel.: +420 569 714 243
Mob.: +420 724 955 763
E-mail:psedlacek@galatek.cz,servis@galatek.cz

 
     
REALIZAČNÍ ODDĚLENÍ    
Ing. Jiří Kouba Bc. Jiří Urban Miroslav Šulák, DiS.
Realizační ředitel
Tel.: +420 569 714 236
Mob.: +420 602 559 147
E-mail: jkouba@galatek.cz
Vedoucí projekce
Tel.: +420 569 714 245
Mob.: +420 604 801 002
E-mail: jurban@galatek.cz
Vedoucí  montáží a výroby
Tel.: +420 569 714 278
Mob.: +420 721 848 567
E-mail: msulak@galatek.cz
Tomáš Vopálka, DiS. Jiří Kudrna  
Vedoucí nákupu a skladového hospodářství
Tel.: +420 569 714 212
Mob.: +420 724 536 440
E-mail: tvopalka@galatek.cz
Dispečink servisu                                               Tel. +420 569 714 211                                           Mob.: +420 607 036 393                                      E-mail: jkudrna@galatek.cz, servis@galatek.cz

 
     
VÝZKUMNÉ A VÝVOJOVÉ PRACOVIŠTĚ    
Stanislav Dvořák, DiS. Jiří Ďoubal Michal Cihlář
Vývojový programátor
Tel.: +420 569 714 216
Mob.: +420 607 604 762
E-mail: sdvorak@galatek.cz
Výzkumný a vývojový pracovník                          
Tel.: +420 569 714 292
Mob.: +420 739 124 334
E-mail: jdoubal@galatek.cz
Vývojový programátor
Tel.: +420 569 714 292
Mob.: +420 702 254 164
E-mail: mcihlar@galatek.cz
     
 
 
 
TECHNICKÁ DOKUMENTACE    
Dokumentační oddělení
E-mail: dokumentace@galatek.cz

 

 

Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.



Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑