Lakovny a příslušenství

YouTube


RSSRSS

Novinky

GALATEK investuje do vývojového centra

​Nový lakovací robot Fanuc ve vývojovém centru

Společnost GALATEK a.s. se snaží nabídnout svým zákazníkům kompletní portfolio služeb a to by mělo platit i v oboru robotického lakování, kde bychom rádi byli nezávislí při poskytování takových služeb zákazníkům jako je testování, provádění vzorků, volba vhodné aplikace, tvorba programů a oživování a servis robotů. Rádi bychom rozšířili tento náš záběr i další značku robotů a tak vedení společnosti rozhodlo o investici do robota FANUC

Původní manipulační robot byl nahrazen novým lakovacím robotem P-250iB/15 od firmy Fanuc. Pro instalaci tohoto robota byla i přizpůsobena stávající buňka  tak , aby plnila veškeré normy lakovací kabiny. Jedná se o  typ lakovacího robota určeného pro montáž na podlahu. Robot je schopný obsáhnout lakovací okno o rozměrech cca 2000 x 1000 x 1200 mm (délka x šířka x výška) pro lakování na stojícím dílci nebo i za jízdy dopravníku. Robota je možno osadit různou aplikační techniku, kterou Galatek disponuje (rotační zvonek, elektrostatická nebo vysokotlaká pistole v kombinaci s různými způsoby dávkování barvy), nebo ho lze  vybavit dle přání zákazníka ve spolupráci s jednotlivými výrobci aplikací.

Nyní hledáme kapacity na zprovoznění proškolení a zahájení prvních programovacích pokusů. Cílem této investice je být soběstačný při integraci a programování dvou nejžádanějších značek lakovacích robotů. Vývojové centrum je tak k dispozici většímu množství potenciálních zákazníků

FIREMNÍ MAGAZÍN JARO 2021

21.05.2021 12:00

Předkládáme Vám již  42. číslo firemního magazínu GALATEK a.s.

GALATEK a.s. je společnost, jejíž činnost se významně dotýká oblasti životního prostředí, a v této oblasti jsme velmi zodpovědní. Spolupracujeme s mnoha výrobci a dodavateli zařízení pro záchyt a likvidaci emisí VOC.

Předkládáme Vám již  37. číslo firemního magazínu GALATEK a.s.

Společnost GALATEK a.s. potvrdila svoji pozici předního výrobce robotických lakoven pro subdodavatele automobilového průmyslu, další instalací lakovací linky pro automatické lakování plastových dílů. Tentokrát se jedná o instalaci kompletního souboru zařízení pro povrchové úpravy pro zákazníka NEONLAK spol. s r.o.

GALATEK realizuje zakázky pro firmy ECOS Coceň s.r.o. a BMT Medical Technology s.r.o.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑