Lakovny a příslušenství

YouTube


GALATEK získal významnou zakázku pro firmu HAAS + SOHN Rukov, s.r.o., Jiřetín

22.11.2017 08:05

GALATEK získal významnou zakázku pro firmu HAAS + SOHN Rukov, s.r.o., Jiřetín

Další významnou zakázkou, na které naše firma právě pracuje, je lakovací linka pro nanášení kapalných nátěrových hmot pro firmu HAAS+SOHN Rukov s.r.o., která se zaměřuje na výrobu a následný prodej krbových kamen a jejich příslušenství.

Lakovací linka je sestavená ze stříkací kabiny (se suchou filtrací odsávaného vzduchu a vlastní vzduchotechnickou jednotkou umístěnou ve venkovním prostoru), prostoru vytěkání, sušárny s možností sušení nebo vypalování nátěrových hmot až do 200°C, chladícího tunelu a dopravního systému. Dopravník typu Power&Free umožňuje řízení technologických časů v jednotlivých pracovních prostorech. Možnosti a výhody tohoto typu dopravníku jsou v této lince s pracovním taktem 100 vteřin využívány pro minimalizaci ztrátových časů při přejezdech jednotlivých dílů mezi pracovními pozicemi, zejména ve stříkací kabině.  Před lakovací linkou je dopravní systém uzpůsoben pro dostatečný prostor pro navěšování a svěšování dílů. Součástí lakovny je přípravna nátěrových hmot, lakýrníkům je k dispozici ruční aplikační technika (na dvou pozicích ve stříkací kabině) s kompletním barvovým hospodářstvím pro dvousložkové nátěrové hmoty.

Pro záchyt a likvidaci organických látek z nátěrových hmot je navrženo nejmodernější a nejúčinnější zařízení – zeolitový rotor a regenerativní termická spalovna. Tato lakovna nabízí provozovateli vysokou produkční kapacitu při relativně malém požadavku na zástavbový prostor.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑