Lakovny a příslušenství

YouTube


GALATEK dodá lakovnu pro firmu Prommaškomplet, KAZACHSTÁN

17.05.2017 07:18

GALATEK dodá lakovnu pro firmu Prommaškomplet, KAZACHSTÁN

Prostřednictvím spolupracující společnosti ALTA a.s, GALATEK získal další významný projekt pro firmu Prommaškomplet Kazachstán.

Lakovna bude sloužit pro úpravu kol pro kolejová vozidla. Lakovací linka je sestavena ze zónové stříkací kabiny pro ruční nanášení kapalných nátěrových hmot, sušárny pro sušení uvedených KNH a kombinovaného podvěsného dopravního systému.

Zóny stříkací kabiny jsou tři. V první zóně je prováděno čištění a maskování dílů před aplikací nátěrových hmot. V druhé zóně je prováděna aplikace nátěrových hmot vysokotlakým způsobem AIRLESS a demaskování. Třetí zóna je určena pro vytěkání organických látek a vodních par z povrchu kol.

V celé sestavě zařízení lakovny je implementována sofistikovaná nosná ocelová konstrukce, která je nosným prvkem pro všechna technologická zařízení, vzduchotechnickou jednotku a podvěsný dopravní systém s kombinovaným pohonem.

Z navěšovací pozice do druhé zóny stříkací kabiny je pohyb kol zajišťován ručně. Z třetí zóny stříkací kabiny přes sušárnu na pozici svěšování je pohyb dílců mechanizován. Nosnost dopravního systému je 1.000kg na závěs. Kola jsou zavěšována pomocí speciálních svěrek. Součástí manipulace s koly jsou pojezdové vozíky s překlápěním pro dávku 6 kusů kol pro jejich zavážení a vyvážení z lakovny.

Jak je již v dnešní době samozřejmostí je i tato dodávka „dodávkou na klíč“.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑