Lakovny a příslušenství

YouTube


GALATEK prezentuje další zkušenosti v oblasti robotiky

24.07.2018 07:23

GALATEK prezentuje další zkušenosti v oblasti robotiky

Firma GALATEK se v poslední době zapsala do vědomí zákazníků i jako dodavatel lakovacích robotických linek. Jedná se o technologii, která je na trhu stále více vyhledávaná vzhledem ke stále zvyšujícím se požadavkům na kvalitu hlavně v automobilovém průmyslu a vzhledem k nedostatku kvalitního personálu při nárůstu počtu směn. Můžeme se pochlubit nejen úspěšně realizovanými referencemi, ale hlavně zkušenostmi a parametry, které jsme získali, ale zároveň řešíme nové a stále více sofistikovanější projekty. Jedná se například o dlouhé díly, jako vlaky a autobusy a o využití 7. osy při aplikaci.

V současné době jsme získali důvěru významných zákazníků a realizujeme několik projektů, jejichž součástí jsou lakovací roboty a podrobněji se jim věnujeme v sekci Realizované projekty. Za zmínku stojí ale stále zlepšující se podpora ze strany GALATEKu jako nejen dodavatele technologie, ale garanta celého procesu. Jedná se hlavně o provedení zkoušek ve vývojovém centru ,  příprava programů a oživení robotů našimi zaměstnanci před instalací u zákazníka a tím i zkrácení doby rozjezdu produkce. Samozřejmostí je i podpora zákazníka pomocí vzdálené správy a non-stop hot-line.

V rámci aktuálnosti poskytovaných služeb se vedení společnosti rozhodlo investovat a zajistit do našeho vývojového centra nový moderní robot IRB 5500, kterému se věnujeme v závěru tohoto magazínu podrobněji .Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑