Lakovny a příslušenství

YouTube


GALATEK se zúčastnil na významných evropských výstavách

24.07.2018 07:17

GALATEK se zúčastnil na významných evropských výstavách

GALATEK se v posledních letech stále více prosazuje na evropských trzích, stejně jako i na ruském trhu. Své obchodní aktivity podporuje i v rámci propagační činnosti a účasti na mezinárodních oborových výstavách.

Letošní rok GALATEK zahájil účastí na mezinárodním veletrhu INTERLAKOKRASKA v Moskvě, která se pořádá již více než 20 let. Tato výstava se zaměřuje na výrobce laků, lakovacích technologií a strojů a výzkum v této oblasti. GALATEK byl jedinou českou společností prezentující se aktivně na této výstavě. Díky této účasti GALATEK upevnil obchodní vztahy se stávajícími zákazníky i distributory z Ruska a zároveň navázal řadu nových zajímavých kontaktů z Ruské federace i z okolních rusky mluvících států.

V dubnu 2018 se GALATEK prezentoval na výstavě PAINT EXPO MESSE v německém Karlsruhe, která se soustřeďuje výhradně na oblast povrchových úprav. O oblíbenosti veletrhu svědčí každoročně se zvyšující počet návštěvníků i vystavovatelů. Oproti předchozím ročníkům se letos podařilo obsadit o jednu výstavní halu více. Z českých výrobců lakovacích zařízení byla naše firma jediná přítomná na této výstavě. Díky účasti se podařilo navázat kontakty nejen s německými zákazníky, ale i s řadou zákazníků ze sousedních zemí i ze západní a severní Evropy. GALATEK zde vystavoval ukázku lakovací kabiny s vodním odlučováním vlastní výroby v nerezovém designu, která mnoho zákazníků zaujala a sklidila pozitivní ohlasy na kvalitu provedení. Díky účasti na této výstavě vstoupil GALATEK do širokého povědomí odborné veřejnosti v oblasti povrchových úprav.

Při účasti na těchto výstavách GALATEK využil možnosti podpory Evropské unie a v rámci dotačního programu Marketing získal příspěvky na pokrytí nákladů na výstavní plochu, vybavení stánku i zhotovení nových propagačních materiálů. Tato finanční podpora byla významná a proto GALATEK uvažuje o jejím využití i pro další plánované zahraniční veletrhy.

Stávající i noví zákazníci budou mít možnost se setkat se zástupci naší firmy i na jubilejním 60. Ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu letos na podzim v Brně, kde je GALATEK již po mnoho let opakovaným vystavovatelem.

Veletrh INTERLAKOKRASKA

Veletrh INTERLAKOKRASKA

Veletrh PAINT EXPO

Veletrh PAINT EXPORychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑