Lakovny a příslušenství

YouTube


GALATEK uspěl v AUDI AG INGOLSTADT

12.09.2014 08:39

GALATEK uspěl v AUDI AG INGOLSTADT

Firma Galatek a.s. se prosadila mezi silnou konkurencí i na německém trhu. Koncem loňského roku se podařilo získat projekt na realizaci pracovišť oprav laku skládajících se ze vzduchotechnické jednotky, tří kabin pro bodové opravy laku, dvou leštících pracovišť a dvou příručních skladů pro provozní prostředky. Podepsání tohoto pilotního kontraktu pro celosvětově působící společnost Audi AG na dodávku zařízení přímo do centrály v Ingolstadtu znamená pro naši firmu získání další reference na dodávku zařízení pro významného výrobce automobilů.

Samozřejmostí při realizaci tohoto projektu bylo dodržet náročné standardy výrobních procesů ve sféře automobilového průmyslu. Splněny musely být nejpřísnější požadavky na kvalitativní, hygienické i bezpečnostní normy platné pro pracovní prostředí vhodné pro lakování karosérií luxusních vozů.

Všechna dodaná zařízení byla napojena na vzduchotechnickou jednotku naší vlastní výroby, která byla konstruována podle standardů automobilového průmyslu, podle kterých bylo třeba jednotku konstrukčně zpracovat s ohledem na snadnou přístupnost všech zásadních dílů pro personál údržby.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑