Lakovny a příslušenství

YouTube


Linka pro automatické lakování drobných dílů pro firmu PRESSOL Tschechien s.r.o., Tachov

23.10.2017 09:26

Linka pro automatické lakování drobných dílů pro firmu PRESSOL Tschechien s.r.o., Tachov

Na konci loňského roku jsme získali objednávku od firmy PRESSOL, významného výrobce mazací techniky. Předmětem dodávky byla linka pro automatické lakování drobných dílů, která je tvořena stříkací kabinou s automatickým manipulátorem, prostorem pro vytěkání, sušárnou, chladícím tunelem, vzduchotechnickou jednotkou a prostorem pro umístění aplikační techniky. Základem aplikační techniky je rotační atomizér ECOBELL doplněný potřebnými pumpami a řízením.

Pohyb upravovaných dílců všemi pracovišti linky je zajištěn podvěsným dopravníkem se závěsnými otočnými přípravky. Pracoviště, na kterých je klasifikovaná zóna 2, jsou vybavena automatickým hasicím zařízením. Nad půdorysem linky je vystavěna ocelová plošina, na kterou je umístěna kompletní vzduchotechnika včetně vzduchotechnických potrubí a komínu pro odvod spalin.

Řídicí systém linky umožňuje nastavit předehřev sušárny, umožňuje nastavit rychlost dopravníku, nastavit parametry automatického nanášení nátěrové hmoty, sledovat a ukládat parametry linky.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑