Lakovny a příslušenství

YouTube


Personální změny v GALATEKU

12.06.2019 08:14

Příjemné povinnosti čekají naší kolegyni z obchodního oddělení Petru Bártovou, která nastoupila na mateřskou dovolenou. Již před tím na své místo uvedla a zaučila paní Olgu Herko, která převezme agendu zahraničního obchodu. Petře děkujeme a přejeme, ať si radosti své nové role maminky užije ve zdraví a pohodě a budeme se těšit na její návrat. Olgu v GALATEKu vítáme a přejeme, ať se jí u nás líbí a nové zaměstnání naplňuje její představy. Další změnou na obchodním oddělení je nový referent servisu a náhradních dílů pan Petr Sedláček, který dočasně nahradil dlouhodobě nemocného Jiřího Kudrnu.
I když se kolega Petr v nové pozici zaučil rychle a změna by neměla mít vliv na kvalitu našich služeb, žádáme zákazníky o pochopení a trpělivost. Jirkovi Kudrnovi přejeme hlavně brzké uzdravení a už se těšíme, až se nám vrátí.

Kontakt na Olgu Herko:
tel.: 569 714 232
mob.: 608 827 318
E-mail:oherko@galatek.cz
Kontakt na Petra Sedláčka:
tel.: 569 714 211
mob.: 607 036 393
E-mail: psedlacek@galatek.cz

S radostí bychom Vám chtěli oznámit, že se nám vrací zpátky na obchodní oddělení pan Ondřej Bareš, který do dubna roku 2017 pracoval na pozici projektant - nabídkář. Jsme velice rádi, že od června tohoto roku ho můžeme přivítat zpátky v našem týmu. Vrací se k nám nejen šikovný a pracovitý kolega, ale také tahoun všech mimopracovních aktivit.
 

Ing. Olga Herko

Petr SedláčekRychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑