Lakovny a příslušenství

YouTube


Robotická lakovací linka pro firmu LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., Jablůnka

21.10.2015 08:06

Robotická lakovací linka pro firmu LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., Jablůnka

Velice si vážíme úspěchu ve výběrovém řízení na dodávku robotické lakovací linky pro firmu Lakovna Hajdík s.r.o., Jablůnka, která se zabýváme kompletní péčí o povrchovou úpravu prostřednictvím mokrého lakování. Lakovací linka je určena pro lakování kapalnými nátěrovými hmotami na širokou škálu materiálů (plast, kov, dřevo, sklo…).

Dodávka technologie linky je kompletní, včetně 4ks robotů (2ks pro předúpravu a 2ks pro lakování), aplikační technologie pro předúpravu pomocí CO2 a aplikační technologie pro lakování včetně barvového hospodářství.

Pro možnost nanášení jedno nebo vícevrstvých nátěrových systémů je navržena linka obsahující předúpravu povrchu formou čištění pomocí CO2, prostor ionizace, stříkací kabinu, vytěkací prostor, sušárnu NH a chladící tunel. Celá linka je propojena podlahovým dopravníkem typu Power&Free. Lakovací linku kompletuje příslušná vzduchotechnika, zařízení pro odlučování přestřiků nátěrových hmot, přípravna nátěrových hmot a čistá zóna před stříkací kabinou. Všechny procesy v lakovací lince probíhají automaticky.

Barvové hospodářství k aplikační technice

P+F dopravník

Roboti CO2 předúprava

Robotická lakovací linka pro firmu LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., JablůnkaRychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑