Lakovny a příslušenství

YouTube


Stříkací kabina pro společnost VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s. Bratislava určena k lakování speciálních karoserií

25.07.2014 06:09

Stříkací kabina pro společnost VOLKSWAGEN SLOVAKIA

V červnu letošního roku jsme dodali a uvedli do provozu stříkací kabinu pro společnost VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s. Bratislava určenou k lakování speciálních karoserií v pilotní hale H5, kde probíhá vývoj nových typů vozů.

Stříkací kabina je umístěna na podstavci, vstup do kabiny je umožněn přes šikmou nájezdovou plochu -křídlovými vraty. Ve stropě kabiny jsou umístěny filtrační panely (vyměnitelné sklopením dovnitř), kterými proudí do pracovního prostoru upravený vzduch.

Výměna vzduchu z pracovního prostoru kabiny je provedena odsáváním přes dvouvrstvý podlahový suchý filtrační systém (typu FSTE). Součástí filtračního systému jsou rošty umístěné v úrovni podlahy kabiny pro regulaci plošného odsávání. Tento filtrační systém je napojen přes podstavec na vzduchotechnickou jednotku stojící vedle kabiny.

Kabina umožňuje pracovat ve dvou pracovních režimech. Při režimu stříkání dochází k provětrávání pracovního prostoru venkovním vzduchem. Při režimu sušení dochází k cirkulaci teplého vzduchu v celém pracovním prostoru kabiny. Malá část vzduchu je odvětrávána do venkovního prostoru. Společnost VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s. Bratislava kladla vysoké požadavky na rovnoměrnost proudění v kabině a teplotu sušení přiváděného vzduchu do 100 0C. Teplota přiváděného vzduchu je v obou režimech udržována na nastavené hodnotě automatickou regulací.

V kabině je možno provádět opravy i na vozidlech poháněných plynem nebo elektropohonem. Z tohoto důvodu je na pracovišti instalován detektor plynu. Při zjištěném úniku plynu v kabině dává detektor signál k odpojení plynového hořáku vzduchotechnické jednotky, přestavení klapek a zahájení intenzivního provětrávání kabiny.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑