Lakovny a příslušenství

YouTube


RSSRSS

Novinky

GALATEK prezentuje další zkušenosti v oblasti robotiky

Firma GALATEK se v poslední době zapsala do vědomí zákazníků i jako dodavatel lakovacích robotických linek. Jedná se o technologii, která je na trhu stále více vyhledávaná vzhledem ke stále zvyšujícím se požadavkům na kvalitu hlavně v automobilovém průmyslu a vzhledem k nedostatku kvalitního personálu při nárůstu počtu směn. Můžeme se pochlubit nejen úspěšně realizovanými referencemi, ale hlavně zkušenostmi a parametry, které jsme získali, ale zároveň řešíme nové a stále více sofistikovanější projekty. Jedná se například o dlouhé díly, jako vlaky a autobusy a o využití 7. osy při aplikaci.

GALATEK se zúčastnil na významných evropských výstavách

GALATEK se v posledních letech stále více prosazuje na evropských trzích, stejně jako i na ruském trhu. Své obchodní aktivity podporuje i v rámci propagační činnosti a účasti na mezinárodních oborových výstavách.

Předkládáme Vám již  36. číslo firemního magazínu GALATEK a.s.

Pro naše partnery jsme připravili další číslo firemního magazínu, ve kterém informujeme o vývoji naší společnosti.

GALATEK Vás srdečně zve na veletrh PAINTEXPO 2018, Karlsruhe

Vážení přátelé a obchodní partneři,

v rámci veletrhu PAINTEXPO 2018 Karlsruhe, konaného ve dnech 17.4. - 20. 4. 2018 si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě našeho stánku č.  3138, Hala 3.

Těšíme se na setkání s Vámi

GALATEK Vás srdečně zve na veletrh INTERLAKOKRASKA 2018

Vážení přátelé a obchodní partneři,

v rámci veletrhu INTERLAKOKRASKA 2018, konaného ve dnech 27.2. - 2. 3. 2018, Výstavní areál "EXPOCENTR" MOSKVA, si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě našeho stánku č.  FA 060.

GALATEK získal dotaci na rozšíření výrobního areálu

Předmětem projektu :  Projekt řeší demolici nevyužívané budovy a výstavbu nových výrobních hal pro možnost  zvýšení kapacity výroby, optimalizaci výrobního toku, zvýšení kryté skladovací plochy  a snížení vjezdu a pohybu nákladních automobilů a kamionů uvnitř výrobního areálu GALATEK a.s.

GALATEK získal dotaci na podporu účasti  firmy na zahraničních výstavách

GALATEK získal dotaci na podporu účasti  firmy na zahraničních výstavách a pro zvýšení konkurenceschopnosti firmy.

Novoroční přání 2018

19.12.2017 07:32

Novoroční přání 2018

Vážení obchodní přátelé a partneři,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaší důvěru a spolupráci v letošním roce a popřát hodně úspěchů, spokojenosti a zároveň také prožití klidných a šťastných Vánočních svátků. Věříme, že i v dalších letech budeme společně pokračovat v úspěšné spolupráci a navážeme na dlouhodobé pozitivní vztahy, které jsme vybudovali.

GALATEK získal významnou zakázku pro firmu HAAS + SOHN Rukov, s.r.o., Jiřetín

Další významnou zakázkou, na které naše firma právě pracuje, je lakovací linka pro nanášení kapalných nátěrových hmot pro firmu HAAS+SOHN Rukov s.r.o., která se zaměřuje na výrobu a následný prodej krbových kamen a jejich příslušenství.

Výstavba lakovacího boxu pro Dopravní podnik hlavního města Prahy a.s.

Na jaře 2016 zvítězila naše firma ve výběrovém řízení na dodavatele Vestavby lakovacího boxu pro Dopravní podnik, Praha. Rozsahem dodávky byla stříkací kabina se vzduchotechnickou jednotkou a vybavením boxu barev. Dílo bylo zajištěno kompletně na klíč, čili včetně potřebných stavebních prací, které zajistila firma ATEKO Hradec Králové.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑