Lakovny a příslušenství

YouTube


RSSRSS

Novinky

Naši noví zaměstnanci

27.05.2016 08:31

Naši noví zaměstnanci

Vzhledem ke stále zvětšující se náročnosti našich dodávek, ale i k faktu, že někteří naši kolegové se chystají na zasloužený odpočinek, dochází k výraznému rozšíření a omlazení našeho kolektivu

FIREMNÍ MAGAZÍN JARO 2016

13.05.2016 10:52

Předkládáme Vám již  32. číslo firemního magazínu GALATEK a.s.

GALATEK Vás srdečně zve na veletrh INTERLAKOKRASKA 2016

Vážení přátelé a obchodní partneři,

v rámci veletrhu INTERLAKOKRASKA 2016, konaného ve dnech 1. - 4. 3. 2016 , Výstavní areál "EXPOCENTR" MOSKVA, si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě našeho stánku č.  FA 080.

Těšíme se na setkání s Vámi

Novoroční přání 2016

14.12.2015 10:28

Novoroční přání 2016

Vážení obchodní přátelé a partneři,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaší důvěru a spolupráci v letošním roce a popřát hodně úspěchů, spokojenosti a zároveň také prožití klidných a šťastných Vánočních svátků. Věříme, že i v dalších letech budeme společně pokračovat v úspěšné spolupráci a navážeme na dlouhodobé pozitivní vztahy, které jsme vybudovali.

GALATEK dokončil dodávku pro ruského výrobce letadel Progress Arsenjev

GALATEK dokončil dodávku pro ruského výrobce letadel Progress Arsenjev.

GALATEK dokončil linku PP pro firmu COMWA spol. s r.o., Roupov

Pro společnost COMWA s.r.o. jsme v srpnu uvedli do provozu linku pro nanášení práškových plastů v prostoru nově vybudované haly v Přešticích.

Automatická linka pro společnost ESB Rozvaděče a.s., Brno

Na jaře letošního roku uspěla firma GALATEK ve výběrovém řízení na dodávku automatické linky pro společnost ESB Rozvaděče a.s., Brno. Této zakázky si vážíme nejen proto, že jsme uspěli ve výběrovém řízení se složitým technickým zadáním, ale i z důvodu návratu jednoho z našich prvních zákazníků.

Na podzim 2014 získala společnost GALATEK a.s. významnou zakázku v oboru robotických lakovacích linek a to pracoviště pro lakování interiérových plastových dílů ve společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o., Brandýs nad Labem. Součástí dodávky je i veškerá inženýrská činnost, tedy od získání stavebního povolení až po zajištění kolaudačního souhlasu.

Robotická lakovací linka pro firmu LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., Jablůnka

Velice si vážíme úspěchu ve výběrovém řízení na dodávku robotické lakovací linky pro firmu Lakovna Hajdík s.r.o., Jablůnka, která se zabýváme kompletní péčí o povrchovou úpravu prostřednictvím mokrého lakování. Lakovací linka je určena pro lakování kapalnými nátěrovými hmotami na širokou škálu materiálů (plast, kov, dřevo, sklo…).Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑