Lakovny a příslušenství

YouTube


RSSRSS

Novinky

Novoroční přání 2016

14.12.2015 10:28

Novoroční přání 2016

Vážení obchodní přátelé a partneři,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaší důvěru a spolupráci v letošním roce a popřát hodně úspěchů, spokojenosti a zároveň také prožití klidných a šťastných Vánočních svátků. Věříme, že i v dalších letech budeme společně pokračovat v úspěšné spolupráci a navážeme na dlouhodobé pozitivní vztahy, které jsme vybudovali.

GALATEK dokončil dodávku pro ruského výrobce letadel Progress Arsenjev

GALATEK dokončil dodávku pro ruského výrobce letadel Progress Arsenjev.

GALATEK dokončil linku PP pro firmu COMWA spol. s r.o., Roupov

Pro společnost COMWA s.r.o. jsme v srpnu uvedli do provozu linku pro nanášení práškových plastů v prostoru nově vybudované haly v Přešticích.

Automatická linka pro společnost ESB Rozvaděče a.s., Brno

Na jaře letošního roku uspěla firma GALATEK ve výběrovém řízení na dodávku automatické linky pro společnost ESB Rozvaděče a.s., Brno. Této zakázky si vážíme nejen proto, že jsme uspěli ve výběrovém řízení se složitým technickým zadáním, ale i z důvodu návratu jednoho z našich prvních zákazníků.

Na podzim 2014 získala společnost GALATEK a.s. významnou zakázku v oboru robotických lakovacích linek a to pracoviště pro lakování interiérových plastových dílů ve společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o., Brandýs nad Labem. Součástí dodávky je i veškerá inženýrská činnost, tedy od získání stavebního povolení až po zajištění kolaudačního souhlasu.

Robotická lakovací linka pro firmu LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., Jablůnka

Velice si vážíme úspěchu ve výběrovém řízení na dodávku robotické lakovací linky pro firmu Lakovna Hajdík s.r.o., Jablůnka, která se zabýváme kompletní péčí o povrchovou úpravu prostřednictvím mokrého lakování. Lakovací linka je určena pro lakování kapalnými nátěrovými hmotami na širokou škálu materiálů (plast, kov, dřevo, sklo…).

Průběžná prášková lakovna pro firmu BORCAD CZ  s.r.o., Fryčovice

Vzhledem ke stále zvyšující se konkurenci v oblasti kontinuálních a práškovacích linek si vážíme úspěchu ve výběrovém řízení na dodávku lakovny pro firmu BORCAD CZ s.r.o., Fryčovice, významného dodavatele zdravotní techniky a komponentů pro kolejová vozidla, který buduje nové prostory pro výrobu ve Fryčovicích na Frýdecko – Místecku.

DĚKUJEME za návštěvu našeho stánku na MSV Brno

Vážení zákazníci a obchodní partneři!

Děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na 57. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 14. - 18. 9. 2015.

Předkládáme Vám již  31. číslo firemního magazínu GALATEK a.s., který je svým obsahem zaměřen i na 25. výročí založení společnosti.Rychlý kontakt

GALATEK a.s., Na Pláckách 647
584 01  Ledeč nad Sázavou
E-mail:

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Nahoru ↑